Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Aktuálně

<   1  2  3  4  5  6  7   8    9  >  

27.4.2008 RM 2008 - VÝSLEDKY

První ročník MTB maratónu je za námi. Fotky a naše vyjádření k závodu čekejte začátkem týdne. V horním menu najdete celkové výsledky, nebo výsledky rozdělené podle kategorií. Budeme rádi za každou věcnou připomínku k průběhu závodu, organizaci apod. v diskuzi. Pomůže nám to při organzaci dalšího ročníku. Díky a pedálu zdar!

 

Přidali jsme také výsledky dětských závodů a pro porovnání, jak jste se zlepšili či zhoršili i výsledky z roku 2007.

 

První povedená fotogalerie je na stránkách Fány Procházky, pvní video reportáž ze závodu najdete na stránkách nasetelevize.cz a to právě tady. Už teď se můžete těšit na další z dílny Jirky Středy a jeho úpické kabelové televize - televize-js.cz.


25.4.2008 REGISTRACE UKONČENA

REGISTRACE UKONČENA

Dnes jsme ukončili on-line registraci k závodu a přihlásit se bude možné už jen na místě v kanceláři závodu. Počet registrovaných účastníků se zastavil na čísle 400. Pokud jste nechali přihlášení až do závodní kanceláře, doporučujeme přijít s nějakým předstihem a nenechávat vše na 11.30, kdy se kancelář uzavírá. Pomůžete tak k hladšímu průběhu prezentace a sami se vyhnete zbytečným stresovým situacím. Fotografie nahoře je hlíněný model budoucí sochy Boženy Němcové od úpického mladého umělce Jana Drahoráda. Ta se stane putovní cenou pro absolutního vítěze závodu.


25.4.2008 Kontrola trasy závodu

Kontrola trasy závodu

Při dnešní kontrole jsme odstranili poslední zbytky popadaných stromů, trasa by měla být stoprocentně průjezdná. Pokud víte o nějakém problému na trati závodu, napište nám do diskuze, nebo na email maraton@bplumen.cz. Podle předpovědi nás čeká slunečný víkend, dnešní deštík už snad trati neublíží, ničeho se nebojte. Důležité informace o závodě a časový program najdete právě tady.


21.4.2008 STARTUJEME UŽ TUTO NEDĚLI

STARTUJEME UŽ TUTO NEDĚLI

Jen několik dní zbývá do startu 1. ročníku Ratbiořického MTB Maratónu. Registrační formulář je stále v provozu a pokud jste již rozhodnuti, že se v neděli 27. dubna postavíte na start tohoto pohodového maratónu, doporučujeme učinit přihlášku on-line. Předejdete tak zbytečnému čekání v kanceláři závodu a nám tak trošku usnadníte práci. Startovné již neplaťte na účet, ale až na místě v kanceláři závodu. Podle předpovědi má být o víkendu příjemné jarní počasí, takže by nám snad nic nemělo zkazit aktivně a příjemně strávený den.


18.4.2008 Průvodce trasou maratonu

Průvodce trasou maratonu

Ahoj bajkerky, bajkeři a bajkerčata, protože venku vykouklo slunce a termín závodu se nezadržitelně blíží, připravili jsme pro vás aktualizovaného průvodce trasou maratonu. Doufám, že nikde se od trasy nebudeme muset odchylovat, stromy z trati postupně mizí, doufáme, že i ty zbytky bahna zmizí taky.


8.4.2008 Startovné s ponožkami za 290,- do 10. dubna

Startovné s ponožkami za 290,- do 10. dubna

V neděli 27. dubna se v Úpici pojede první ročník Ratibořického MTB maratónu. Pokud o účasti na tomto rodinném závodě přemýšlíte, nebo jste již rozhodnuti a stále nejste přihlášeni, doporučujeme neváhat a učinit tak do čtvrtka 10. dubna. Pokud to stihnete, dostanete od nás dárek v podobě cyklistických ponožek Apache. Uzávěrka přihlášek předem pak je v pátek 18. dubna a startovné lidových 290,- Kč. Pozor, rozhodující je datum zaplacení (připsání peněz na účet pořadatele). Přihlásit se můžete samozřejmě i na místě v kanceláři závodu, ovšem s menší přirážkou. On-line registrační formulář najdete zde.


15.2.2008 RM 2008 - REGISTRACE ZAHÁJENA

Pedálu zdar z Úpice! Dnes jsme spustili on-line registrační formulář na letošní ročník Ratibořického MTB maratónu, který se uskuteční v neděli 27. dubna! Tento termín by již měl být do budnoucna stabilní, a tak se můžete těšit na pohodový závod na úvod cyklistické sezóny. Po úspěšném loňském nultém ročníku vstupujeme do cyklistického kalendáře tzv. natvrdo. Od dnešního dnes se můžete přihlašovat pomocí on-line registrace. Pokud se zaregistrujete do 10. dubna, dostane jako dárek kvaliní cyklistické ponožky Apache. Kompletní propozice závodu najdete zde.


2.10.2007 Galerie ze závodu

Galerie ze závodu

Dvě dávky fotek najdete ve fotogalerii - jsou to fotky od Jiřího Bárty a od Josefa Červeného. Další fotografie pro vás připravujeme. Na stránkách www.nasetelevize.cz si můžete stáhnou krátké video ze závodu.


30.9.2007 První fotky od Josefa Červeného

První fotky od Josefa Červeného

První dávku fotek najdete na stránkách úpického fotografa Josefa Červeného.


30.9.2007 A je to za námi!

Nultý ročník Ratibořického MTB maratónu je minulostí. Poslední zářiový den se do Úpice sjelo téměř 260 bikerů, bikerek a bikerčat aby poměřili své síly na sklonku sezóny na tratích 48, 15 a 5 km. Sluneční paprsky zalili nejen Babiččino údolí a tak jsme si společně užili krásný den na kole. Nejrychlejší v cíli byli František Žilák mezi muži a Tereza Jansová v kategorii žen. Všichni závodníci stihli dojet do cíle do 4 hodin od startovního výstřelu a závod nedokončilo pouze 10 jezdců, vždy kvůli technickým problémům. To je známka přístupnosti tohoto "závodu" pro nejširší cyklistickou veřejnost. Kompletní výsledky v excelovém souboru si¨můžete stáhnout zde. Vaše zážitky, připomínky a náměty na první ročník nám můžete zanechat v diskuzi. Fotky postupně zveřejníme v první polovině týdne. Věříme, že se vám v Úpici při tomto zkušebním ročníku líbilo a těšíme se na shledání s Vámi za půl roku, na jaře 2008.


Partneři

Apache Bicycles - Ratibořický MTB maratón
1_Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Bárta Bike - Ratibořický MTB maratón
SPECTRO - Ratibořický MTB maratón
1_enervit - Ratibořický MTB maratón
2_crono - Ratibořický MTB maratón
3_Limar - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
4_Teasi - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
Cykloserver - Ratibořický MTB maratón
ČUS - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón
 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz