Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Aktuálně

<   1  2  3  4  5   6    7  8  9  >  

12.4.2011 SOUTĚŽ FIREMNÍCH TÝMŮ

SOUTĚŽ FIREMNÍCH TÝMŮ

Novinkou letošního ročníku Limar Ratibořického MTB maratónu je soutěž firemních týmů. Podmínky jsou přitom velice prosté. Dejte dohromady pětičlennou partu s alespoň jednou ženou, přihlaste se všichni pod stejným názvem oddílu a vyplňte přihlášku firemního týmu. Nejenže budete moci vyhrát některou z tekutých či mastných cen, ale také ušetříte. Firemní týmy mají totiž jedno startovné zdarma. Každý člen týmu pak bude také hodnocen individuálně ve své kategorii. K dnešnímu dni je registrováno již 9 týmů! Podrobné informace o soutěži najdete zde. Uzávěrka přihlášek předem je v pátek 15. 4., dále bude možno se přihlásit až na místě v kanceláři závodu!

> > >

4.4.2011 Ručník s logem závodu pro včas přihlášené

Ručník s logem závodu pro včas přihlášené

V pátek 8.4. je poslední den, kdy se můžete přihlásit na Limar Ratibořický MTB maraton a v ceně startovného získat bavlněný froté ručník s logem závodu. Datem přihlášení se rozumí datum zaplacení startovného (hotově nebo datum připsání peněz na účet pořadaele). V případě bankovního převodu doporučujeme provést úhradu nejpozději ve středu 6.4.


16.2.2011 REGISTRACE ZAHÁJENA

REGISTRACE ZAHÁJENA

Dnes jsme spustili registraci na 4. ročník Ratibořického MTB maratonu. Stejně jako vloni využíváme registrační systém firmy Sportchallenge, kde má každý závodník vlastní účet. Pokud jste se závodu zúčastnili již vloni, nemusíte se znovu registrovat a stačí se přihlásit do systému pomocí svého hesla. Pokud si ho nepamatujete, můžete si nechat vygenerovat nové a odeslat na e-mail. V případě přihlášky firemního týmu postupujte dle instrukcí v propozicích závodu. Registrace k závodu je dokončena až po zaplacení startovného na účet pořadatele.

> > >

21.1.2011 Ratibořický maratón 2011

Ratibořický maratón 2011

Pedálu zdar! Vánoce jsou dávno minulostí a do Velikonoc ještě daleko. A proč zorvna do Velikonoc? O velikonoční neděli 24.4.2011 se totiž pojede již 4. ročník Ratibořického MTB maratónu. Na webu již najdete aktualizované propozice a v dohledné době také spustíme registraci. Trasa závodu zůstává ve stejné podobě jako v minulém roce. Novinkou pak je soutěž pětičlenných firemních týmů, o které se brzy dozvíte podrobnější informace. Je tedy čás začít trénovat, protože až se jaro zeptá...

BYLA SPUŠTĚNA REGISTRACE NA LETOŠNÍ ROČNÍK RATIBOŘICKÉHO MARATÓNU


26.4.2010 Ratibořický maratón 2010 je za námi

Ratibořický maratón 2010 je za námi

Tak a je to opět za námi. Tentokrát bez větru a za krásného počasí. Stadión i celá trať byla zalitá sluncem a během celého dne panovala všeobecná pohoda. Na hlavní závod se nakonec přihlásilo 543 závodníků, dětí bylo přes 120 a recesistické jízdy se zúčastnili 4 majitelé historických kol. On-line jsou již výsledky hlavního závodu i závodu dětí. Na stránkách Televize JS je již umístěna video reportáž ze závodu. Fotokocian.eu nabízí hromadu fotek s možností objednání, a další fotky jsou v naší galerii (od Čuřilky, Stáni a Lukáše). Další velmi pěkné jsou na stránkách Zdeňka Šulce, Aleše Vaníčka a Veroniky Michlové.


22.4.2010 Slunečný víkend a Ratibořický maratón

Slunečný víkend a Ratibořický maratón

Už za tři dny bude odstartován letošní Limar Ratibořický MTB maratón a tak vám přinášíme praktické informace, které se mohou hodit, pokud se v neděli do Úpice chystáte. S největší pravděpodobností se můžeme těšit na slunečný víkend s teplotami přes 20°C, což jsou ideální podmínky na cyklistický výlet (nebo závod). Každopádně Ratibořický maratón nabízí možnost užít si obojího. Není totiž důležité vyhrát, ale zúčastnit se a hlavně si to užít! Těšíme se na shledání v Úpici.

> > >

19.4.2010 Aktuálně z babiččina údolí

Aktuálně z babiččina údolí

Už tuto neděli se pojede třetí ročník Limar Ratibořického MTB maratónu a tak pro vás máme několik aktuálních informací. On-line přihlášky jsou již uzavřeny a další možnost přihlášení bude až osobně v kanceláři závodu. Zde budou přijímány také přihlášky na dětské závody a recesistickou jízdu. V neděli jsme provedli kontrolu trasy, která je po zimě a deštivém dubnu překvapivě s minimem bláta. Uvažovali jsme o návratu trasy na úsek mezi Prorubami a Křižanovem přes les, ale nakonec jsme se rozhodli zůstat u loňské varianty, tedy přes obec Mezilečí. Cesta, na kterou vloni někdo týden před závodem navezl stavební suť, je už uježděná a pro kola plně vyhovující. Na základě četných žádostí jsme se rozhodli letos zřídit tzv. první startovací vlnu do které se může přihlásit každý, kdo vloni dojel do 50. místa v celkovém hodnocení nebo mu bude udělena divoká karta. Žádejte v kanceláři závodu. Podle aktuální předpovědi počasí to zatím vypadá na parádní jarní víkend plný slunce a tak si přejme, aby se tom do neděli nic nezměnilo...


19.4.2010 Dětské závody a recistická jízda

Dětské závody a recistická jízda

Součástí programu Limar Ratibořického MTB maratónu jsou také závody pro děti ve věku od 3 let a recesistická jízda historických kol a pleček. Dětské závody jsou určeny pro kategorie předškolní, přípravka, žáci a kadeti a pojedou se na trasách od 400 m do 12 km. Recesistické jízdy se mohou zúčastnit všichni majitelé historických kol z doby více či méně vzdálené. Nejedná se o závod, ale společnou vyjížďku s cílem pobavit sebe i ostatní. Jede se okruh dlouhý 12 vedoucí přes hrad Vízmburk. Startovné na oba doprovodné závody je zdarma a přihlášky v kanceláři závodu.


11.4.2010 Poslední týden na přihlášky předem

Poslední týden na přihlášky předem

Letošní 3. ročník Limar Ratibořického MTB maratonu je tu již za 14 dní. Tento týden máte poslední šanci na přihlášení předem pomocí on-line formuláře nebo osobně v sídle firmy BP Lumen Upice. Uzávěrka přihlášek je v pátek 16.4. a akceptovat budeme příchozí platby do pondělí 19.4. Dále už bude možnost přihlásit se pouze na místě v kanceláři závodu. Závodníci mladší 18 let musí při prezentaci doložit souhlas zákonného zástupce. Formulář si můžete stáhnout zde.

> > >

28.2.2010 Registrace na Ratibořičák 2010 spuštěna

Registrace na Ratibořičák 2010 spuštěna

Zima je sice ještě v plném proudu, ale v posledních dnech se už trochu ozvalo jaro, den se minutku po minutce prodlužuje a s tím se nám bikerům lepší nálada. Jedním z prvních závodů cyklistické sezóny bude letos již po třetí Limar Ratibořický MTB maratón, který se pojede v neděli 25. dubna. Na webu již najdete kompletní propozice a své čekání na jaro si můžete zkrátit přihlášením se na tento pohodový závod. Využít můžete on-line registrační formulář, nebo se přihlásit osobně v sídle firmy BP Lumen. Startovné je stejně jako vloni 350,- Kč a v případě přihlášky do 2.4. získáte originální pamětní tričko.   


Partneři

Apache Bicycles - Ratibořický MTB maratón
1_Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Bárta Bike - Ratibořický MTB maratón
SPECTRO - Ratibořický MTB maratón
1_enervit - Ratibořický MTB maratón
2_crono - Ratibořický MTB maratón
3_Limar - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
4_Teasi - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
Cykloserver - Ratibořický MTB maratón
ČUS - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón
 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz