Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Aktuálně

<   1  2  3  4   5    6  7  8  9  >  

22.4.2013 Soutěž firemních týmů

Soutěž firemních týmů

Také letos je vypsána soutěž firemních týmů. Tým je pětičlenný a v každém musí být alespoň jedna žena. Hodnotí se součet časů jednotlivých členů týmu v cíli a nejlepších pět týmů pak bude odměněno dary od pivovaru Krakonoš a řeznictví Kazda Úpice. Vyburcujte své kolegy v práci, přesvědčte svého šéfa o nezbytné podpoře a postavte tým, který bude reprezentovat vaši firmu. A pozor, v případě přihlášení firemního týmu máte jedno startovné zdarma. Přihlášky jsou možné i na místě v kanceláři závodu!

> > >

16.4.2013 Přihlášky předem končí tento pátek!

Přihlášky předem končí tento pátek!

Jaro je konečně tady! Letos si dalo sice na čas, ale o to víc si ho teď budeme užívat. V neděli jsme byli projet část trasy a můžeme konstatovat, že je až na pár bezvýznamných vyjímek bez sněhu a ledu a dokonce i bláta je tak nějak přiměřeně. Nejnáročnější je momentálně úsek mezi Dolním Žlíbkem (občerstvovačka) a Prorubami. Tam to klouže trošku víc. Ještě máme ale 12 dní na to, aby to torchu proschlo. Už tento pátek však končí přihlášky předem za zvýhodněné startovné 390,- Kč. Kdo se přihlásí a zaplatí na náš účet startovné včas, bude mít navíc na startovním čísle i své jméno. Přihlásit se můžete on-line nebo osobně v sídle firmy BP Lumen v Úpici. A nezapomeňte že rozhodující je datum připsání peněz na účet!


8.4.2013 DÁREK: ponožky pro všechny závodníky

DÁREK: ponožky pro všechny závodníky

Novinkou pro letošní rok je dárek v podobě kvalitních cyklistických ponožek s logem hlavního partnera závodu - internetového obchodu bike4u.cz. Ponožky jsou z produkce jablonecké firmy Eleven a jejich hodnota je 119,- Kč. Jeden pár pnožek dostane každý přihlášený závodník včetně těch, kteří se přihlásí na místě v kanceláři závodu. A pozor, ponožky jsou letos připraveny i pro účastníky dětského závodu. Přihlásit se můžete on-line pomocí registračního formuláře nebo osobně v sídle firmy BP Lumen Úpice.


1.4.2013 Zima stále trvá, závod je za rohem

Zima stále trvá, závod je za rohem

Pedálu zdar! Letošní extrémně dlouhá, a v posledních dnech už velmi otravná, zima snad brzy skončí a my budeme konečně moci začít jezdit normálně na kole, tak jak jsme v dubnu zvyklí. Už za 25 dní se totiž pojede 6. ročník Bike4u Ratibořického MTB maratónu. S trasou dlouhou 48 km a převýšením 660 m se "Ratibořičák" řadí mezi jednodušší závody a tak, i přes dlouhou zimu a nemožnost dostatečného tréninku, by ho měl zvládnout objet každý. Kromě hlavního závodu jednotlivců bude i letos vypsána populární soutěž firemních týmů a pojedou se dětské závody. Kompletní propozice maratónu najdete na webu, přihlásit se můžete pomocí on-line registračního formuláře nebo osobně v sídle firmy BP Lumen Úpice.


29.4.2012 Bike4u.cz Ratibořický MTB maratón 2012 je za námi

Bike4u.cz Ratibořický MTB maratón 2012 je za námi

5. ročník Bike4u.cz Ratibořického MTB maratónu je již minulostí. Za slunného a větrného počasí se do Úpice opět sjeli stovky bikerů všech věkových kategorií, aby si vyzkoušeli svoji kondici po zimě. Na start hlavního závodu se postavilo necelých 550 závodníků. Dětí se pak sešlo okolo 140. Vítězem 48 km trasy se stal podruhé Jan Hruška, který ukázal všem záda krátce po startu. Druhý dojel Standa Hejduk, který porazil ve finiši Petra Dlaska. Mezi ženami zvítězila Ivana Loubková před Petrou Tlamkovou a Zuzanou Pirzkallovou. Soutěž firmních týmů ovládl Redpoint Pearl Izumi, který zvítězil před dvěma týmy trutnovského Prolog bike teamu. Kompletní výsledky najdete zde. Ve fotogalerii se už můžete podívat na první fotografie od našich fotografů i diváků. Úpická televize pro Vás ze závodu připravila reportáž. Pokud máte i vy někde na webu umístěné fotky ze závodu, zašlete nám odkaz a my je zveřejníme na stránkách závodu. Děkujeme tímto všem závodníkům za účast, sponzorům za podporu, pořadatelům za pomoc a přírodě za opět výborné počasí. Další ročník nás čeká v neděli 28.4.2013.


6.4.2012 Do pátku 13.4. registrace s tričkem

Do pátku 13.4. registrace s tričkem

Ještě týden se můžete přihlašovat na Bike4u.cz Ratibořický MTB maratón s vidinou získání pamětního trička s logem závodu. Startovné je stejné jako v minulém roce a to ve výši 390,- Kč. V případě, že se svými kolegy postavíte firemní tým, získáte jako bonus jedno startovné zdarma. Trasa i propozice závodu jsou i při pátém ročníků stejná a tak se můžete těšit na osvědčený závod zahajující bikerskou sezónu v Podkrkonoší.

> > >

3.4.2012 Nový generální partner závodu

Nový generální partner závodu

Po třech letech, kdy se Ratibořický MTB maratón jezdil pod hlavičkou italského výrobce přileb a brýlí Limar, se stává novým generálním partnerem tohoto závodu internetový obchod s jízdními koly, doplňky a příslušenstvím www.bike4u.cz. Všichni účastníci závodu získají v rámci startovného 15% slevu na nákup v tomto obchodě a první tři závodníci ve všech kategoriích pak dárkové poukazy, které budou moci uplatnit na produkty dle vlastního výběru. Web bike4u.cz momentálně prochází kompletní rekonstrukcí a v novém kabátě byste ho měli spatřit na prvního máje, kdy budete moci začít uplatňovat získané slevy, případně vyhrané poukazy.


22.2.2012 Přípravy Ratibořického MTB maratonu 2012

Přípravy Ratibořického MTB maratonu 2012

I v letošním roce pro Vás připravuje parta nadšenců z cyklistického oddílu SK BP LUMEN další ročník Ratibořického MTB maratonu.  Zapište si do diářů datum 29.4., startovat se bude opět v pravé poledne ze stadionu Úpické Sparty. První tři roky po sobě kategorii žen ovládla Terezka Jansová, mezi muži v nultém ročníku vyhrál Franta Žilák, v prvním ročníku se z vítězství radoval Tomáš Vokrouhlík, druhý ročník vyhrál Honza Hruška. V roce 2010 se vítězi hlavních kategorií stali Petra Tlamková a Michal Kaněra a loňský ročník ovládli Lucie Bukovská a Venca Ježek. Doufáme, že se nám podaří letos co nejvíc vítězů závodu dostat na start, trasa by měla zůstat úplně stejná, jako ji znáte z minulých ročníků. Doufáme, že budeme mít na počasí štěstí, jako v minulých letech,


25.4.2011 Limar Ratibořický MTB maratón 2011 vyhrál Václav Ježek

Limar Ratibořický MTB maratón 2011 vyhrál Václav Ježek

4. ročník Limar Ratibořického MTB maratónu je minulostí. Zdá se to být až neuvěřitelné, ale opět nám celý den svítilo sluníčko tak synonymem toho závodu se stává slovo pohoda. Na start hlavního závodu se postavilo přes 500 závodníků a nejrychlším z nich byl Václav Ježek, který porazil v závěrečném spurtu Jana Hrušku. Třetí místo v celkové klasifikaci obsadil obhájce loňského vítězství Michal Kaněra. Podívejte se na kompletní výsledky. Výsledky závodu dětí najdete zde. Jako první přinášíme pár fotek z pohledu ředitele závodu Lukáše Bárty. Další fotky jsou na stránkách www.fotokocian.eu. Přidali jsme další fotky od Čuřílky. Konečně jsou tu i výsledky firemních týmů a podívat se můžete na reportáž od Televize JS.


19.4.2011 Limar Ratibořický MTB maratón 2011 již tento víkend

Limar Ratibořický MTB maratón 2011 již tento víkend

Podle předpovědi počasí nás čeká teplý a slunečný týden a meteorologové hlásí dokonce až letní velikonoce. Počasí tedy naprosto ideální ke strávení velikonoční neděle v sedle kola na 4. ročníku Limar Ratibořického MTB maratónu. Závod je připraven a přínášíme  poslední praktické informace před odjezdem do Úpice. Těšíme se na setkání s Vámi na startovní čáře a společně strávený jarní den! Pedálu zdar!

> > >

Partneři

Apache Bicycles - Ratibořický MTB maratón
1_Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Bárta Bike - Ratibořický MTB maratón
SPECTRO - Ratibořický MTB maratón
1_enervit - Ratibořický MTB maratón
2_crono - Ratibořický MTB maratón
3_Limar - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
4_Teasi - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
Cykloserver - Ratibořický MTB maratón
ČUS - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón
 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz