Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Aktuálně

<   1  2  3   4    5  6  7  8  9  >  

24.4.2014 Poslední informace před závodem

Poslední informace před závodem

Už tuto neděli odstartuje 7. ročník Bike4u.cz ratibořického MTB maratónu. Předpověď slibuje slunečno a teploty okolo dvacítky, takže se můžeme společně těšit na parádní jarní den strávený v sedle kola. Pokud jste již rozhodnuti startovat, přečtěte si pár praktických informací před odjezdem do Úpice. Těšíme se na setkání a přejeme vám i nám ať si to společně opět užijeme.

> > >

24.4.2014 Enervit partnerem Ratibořického maratónu

Enervit partnerem Ratibořického maratónu

Enervit je partnerem letošního ročníku Ratibořického maratónu. Všichni závodníci dostanou jako dárek energetické tablety Enervit GT sport a na občerstvovačce bude k dispozici iontový nápoj Enervit G sport. Co Enervit doporučuje závodníkům před a po závodě a do vlastně Enervit je? Přečtěte si zde.


> > >

17.4.2014 LETOŠNÍ ZMĚNY NA TRASE

LETOŠNÍ ZMĚNY NA TRASE

Dvě změny na trase Ratibořického MTB maratónu pro rok 2014!!!! Vzhledem k objížďce přes Červenou horu a plánované výstavbě silnice z Mečova na Končiny, jsme museli letos přistoupit k úpravě trasy. Původní trasa je v mapě zakreslena modrou barvou. První změnou je, že se nejede po "Panské cestě" okolo Mstětína až na Červenou horu, ale ještě nad Havlovicemi uhnete doprava, vrátíte se k Šiškovně, a doleva okolo hájenky budete pokračovat směrem k Slatinskému mostu. Druhou změnou je úsek v Mečově, nepojede se doleva k lesu a potom na Končiny, ale u posledních chalup se pokračuje mírně vpravo po asfaltové cestě ke kravínu ve Slatině nad Úpou, a pořád rovně až skoro k spadlémmu Špetlovu Buku, a dál se pokračuje klasickou cestou na Boušín. Příští rok se snad budeme moci vrátit k původní trase závodu. Podrobnou mapu změn najdete tady. Novou mapu celého závodu najdete tady:

> > >

15.4.2014 Soutěžte s námi na Facebooku

Soutěžte s námi na Facebooku

Soutěžte s námi na Facebooku o volné startovné na Ratibořický MTB maratón 2014 a tričko závodu. První dvě kola už jsou za námi, výherci startovného jsou Martin Klapal a Tomáš Janáček, trika od nás vyhrávají Lukáš Černý a Ladislav Schejbal. Včera jsme odstartovali třetí kolo soutěže, vyhrát může opravdu každý. V pátek vylosujeme zase dva výherce, snad už vyhraje taky některá z žen. Zkuste štěstí tady: https://www.facebook.com/bajkovani

> > >

31.3.2014 Ratibořický MTB maraton na facebooku

Ratibořický MTB maraton na facebooku

Podpořte naši stránku na facebooku! Právě teď se můžete stát fanouškem Bajkování v Jestřebích horách na facebooku a můžete sledovat aktuality a novinky i tam. Zároveň se můžete přidat k nově vytvořené akci Bike4u Ratibořický MTB maraton 2014 a diskutovat s ostatními příznivci této akce a zároveň tam vkládat zprávy, nebo komentáře. Stránka má jednoduchou adresu: https://www.facebook.com/bajkovani

> > >

27.3.2014 Jak se vám líbí letošní trička?

Jak se vám líbí letošní trička?

Originální pamětní trička letošního 7. ročníku Ratibořického MTB maratónu můžete získat pokud se přihlásíte a zaplatíte startovné do 7. dubna. Letos poprvé nabízíme možnost přihlásit se za nejlevnější startovné 290,- Kč. Bez trička a pouze do 7. dubna. Přihlásit se můžete on-line nebo osobně v kanceláři pořadatele v Úpici.


10.3.2014 Ratibořičák letos po sedmé.

Ratibořičák letos po sedmé.

V neděli 27. 4. se už po sedmé sejdeme na startu pohodového Ratibořického MTB maratónu. Tradiční východočeský otvírák sezóny opět nabídne krásnou 48 km dlouhou trasu vedoucí jarní podkrkonošskou krajinou. Hlásit se můžete on-line nebo osobně v kanceláři pořadatele a to až do 21. dubna. V případě registrace do 7.4. dostanete pamětní tričko, nebo se můžete přihlásit za nejlevnější startovné bez trička ve výši 290,- Kč. I letos nás vedle hlavního individuálního závodu čeká soutěž firemních týmů a dětské závody.


30.4.2013 Nové fotogalerie a videoreportáž

Nové fotogalerie a videoreportáž

Jak viděl Ratibořický MTB maraton Zdeňek Šulc, který se celý závod pohyboval ve vaší blízkosti na své motorce najdete ve fotogalerii.Další fotky ještě přidáme. Video-reportáž zpracovala úpická televize-js.


30.4.2013 Chladný ročník Ratibořického maratónu je za námi

Chladný ročník Ratibořického maratónu je za námi

Letos nám to počasí tolik nepřálo. Poprvé bez sluníčka, ale naštěstí i bez deště a velkého větru. Takže opět děkujeme přírodě za náklonnost. Na start se letos postavilo přes 500 závodníků na všech trasách a jak to nakonec dopadlo, se podívejte ve výsledcích. Hlavní závod vyhrál podruhé v historii Václav Ježek, tentokrát před druhým Martinem Splítkem a Martinem Řehákem. Mezi ženami byla opět nejrychlejší Ivana Loubková. První fotky má na svém webu Jarda Kocián a vy máte možnost si je zde i objednat ve větší kvalitě nebo vytištěné. Další fotky a reportáž od TV Účko budou následovat.


25.4.2013 Poslední informace před závodem

Poslední informace před závodem

Už tuto neděli se pojede 6. ročník Bike4u.cz Ratibořického MTB maratónu. Závod je připraven, trať téměř bez bláta a my Vám přinášíme poslední praktické informace před odjezdem do Úpice. Těšíme se na setkání s Vámi na startovní čáře a společně strávený jarní den!

> > >

Partneři

Apache Bicycles - Ratibořický MTB maratón
1_Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Bárta Bike - Ratibořický MTB maratón
SPECTRO - Ratibořický MTB maratón
1_enervit - Ratibořický MTB maratón
2_crono - Ratibořický MTB maratón
3_Limar - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
4_Teasi - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
Cykloserver - Ratibořický MTB maratón
ČUS - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón
 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz