Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Novinky

2.5.2014 Video z Ratibořičáku

Video z Ratibořičáku

Úpická TELEVIZE-JS natočila reportáž z letošního ročníků Ratibořického MTB maratónu. Najdete v ní všechno podstatné, a hodně z vás se na záběrech najde. My vám všem děkujeme za letošní účast a vězte, že odpočívat dlouho nebudeme. Už na 24. května připravujeme v Úpici a Havlovicích další ročním MTB maratonu Jestřebí hory České spořitelny, závodit se bude na třech trasách o délkách 58, 34 a 23 kilometrů, připravujeme i závody pro děti Junior Trophy a i soutěž týmů. Informace a přihlášky najdete na stránkách www.festivalcyklistiky.cz. Na podzim nás čeká oblíbený Středeční pohár horských kol a už brzo začneme připravovat další, v pořadí už osmý ročník Ratibořického MTB maratonu. Přejeme vám hezké léto v sedle kola.

> > >

30.4.2014 Nové fotogalerie ze závodu

Nové fotogalerie ze závodu

Celý závod mezi vámi jezdil na motorce Zdeněk Šulc. Nejezdil proto, že by vám chtěl smrdět pod nos, on jezdí proto, že u toho zároveň fotí. Prakticky každý rok se s ním na našich akcích potkáváte a jeho fotky patří určitě k těm povedeným. Jeho fotogalerii najdete tady. Další, kdo se skrýval za objektivem fotoaparátu byl Tomáš Sulzbacher. Ano, ten Tomáš, který jezdí i na kole, jezdí i na motorce, jezdí i v nepřehlédnutelné bílé "oktávce", tak ten i fotí. Jeho fotky najdete tady. A ještě jedny fotky jsou na světě, a to na stránkách fotokocian.eu, kde si můžete svoji fotku ze závodu, nebo pamětní list třeba objednat.


Starší aktuality >>


BIKE4U.CZ RATIBOŘICKÝ MTB MARATÓN 2014 aneb na kole krajem bratří Čapků a Boženy Němcové

Na poslední dubnovou neděli 27. dubna pro Vás cyklistický oddíl Apache Bike Team Úpice připravuje
7. ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost Bike4u.cz Ratibořický MTB maratón se startem i cílem v Úpici ve sportovním areálu Sparta.

Generálním partnerem závodu je internetový obchod www.bike4u.cz. První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží dárkové poukazy, které budou moci uplatnit při nákupu produktů dle vlastního výběru.

Trasa dlouhá 48 km s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové a těsně míjí historické centrum Ratibořic. Povrch tvoří z 80% zpevněné lesní a polní cesty a 20% asfalt. Těšit se tedy můžete na jeden z prvních MTB maratónů cyklistické sezóny, jehož trasa vede bikovými terény, ale zároveň je technicky dostupná i méně zkušeným cyklistům a je sjízdná i pro crossová kola.

Startovné předem je lidových 390,- Kč a zahrnuje kompletní pořadatelský servis, startovní číslo s čipem, občerstvení na trase závodu i v cíli, parkování přímo v areálu, mytí kola apod. Pokud se přihlásíte do 7.4. získáte ke startovnému pamětní tričko, případně můžete zvolit levnější přihlášku bez trička za 290,- Kč.

Již po čtvrté je vypsána soutěž firemních týmů. Vyburcujte své kolegy v práci, přesvědčte svého šéfa o nezbytné podpoře a postavte tým, který bude reprezentovat vaší firmu. Tým je pětičlenný a v každém musí být alespoň jedna žena. Hodnotí se součet časů jednotlivých členů týmu v cíli a nejlepší tři pak budou odměněni především tekutými a masitými cenami. A pozor, v případě přihlášení firemního týmu máte jedno startovné zdarma! 

Na své si také přijdou děti. Pro žáky a kadety ve věku 10-16 let je připraven závod na 12 km dlouhém okruhu, nejmenší závodníci od 3 do 9 let pak mohou prožít první závodnické zkušenosti na krátkém okruhu v areálu stadiónu.

Pokud si chcete prověřit výsledky zimní přípravy nebo si jen užít pohodový závod na úvod sezóny, Ratibořický maratón je tou nejlepší volbou Těšíme se na vás!

Apache Bike Team Úpice

 Česky Polski

Partneři

Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
2_Apache - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Limar - Ratibořický MTB maratón
5_Kolanaelektriku.cz - Ratibořický MTB maratón
2_enervit - Ratibořický MTB maratón
3_crono - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
8_Wowow - Ratibořický MTB maratón
JK Bárta - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz