Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Novinky

30.3.2015 Přihlášky do zítřka jen za 290,- Kč

Přihlášky do zítřka jen za 290,- Kč

Už jen do konce zítřejšího dne máte možnost přihlásit se na 8. ročník závodu jen za 290,- Kč. Tak neváhejte, levněji už to neumíme. Zároveň máte možnost do zítřka objednat při přihlášení památeční tričko jen za 150,- Kč. Pak už to nebude možné. Startovka se pomalu plní, těšíme se na Vás. My zatím aktualizujeme platby, vyřizujeme potřebná povolení, připravujeme značení, sháníme dobrovolníky na trať, kdybyste nám někdo chtěl jakkoli pomoct, pište na stepan@bike4u.cz. Díky

12.3.2015 SOUTĚŽ FIREMNÍCH TÝMŮ

SOUTĚŽ FIREMNÍCH TÝMŮ

I v letošním roce jsme na Ratibořickém MTB maratonu připravili pro Vás soutěž firemních týmů. A jaké jsou důvody svůj tým do soutěže zapojit? Podrobnosti najdete v přiloženém letáku. Budeme rádi, když ho rozšíříte mezi co největší možný počet spolupracovníků, kolegů, kamarádů, soupeřů.... Novinkou pro letošní rok je, že ceny nevyhrajou jen nejlepší týmy v absolutním pořadí, ale vyhrát může kterýkoli z týmů, který se do soutěže přihlásí. Hlavní ceny se totiž budou losovat ve velkém slosování v průběhu vyhlašování závodu. A ceny? Znáte je z loňských ročníků, budou zase tekuté a masité. Návod na přihlášení do soutěže firemních týmů najdete zde: soutěž firemních týmů


Starší aktuality >>


Ratibořický MTB maratón - pohodové závody pro celou rodinu

Na poslední dubnovou neděli (26. 4.) připravuje cyklistický oddíl Apache Bike Team Úpice 8. ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost Bike4u.cz Ratibořický MTB maratón se startem i cílem v Úpici ve sportovním areálu Sparta.

Trasa dlouhá 48 km s převýšením 660 m
vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové a těsně míjí historické centrum Ratibořic. Povrch tvoří z 80% zpevněné lesní a polní cesty a 20% asfalt. Těšit se tedy můžete na jeden z prvních MTB maratónů cyklistické sezóny, jehož trasa vede bikovými terény, ale zároveň je technicky dostupná i méně zkušeným cyklistům a je sjízdná i pro krosová kola.

Nejlevnější s
tartovné je za lidových 290,- Kč a to v případě přihlášky do konce března. Zahrnuje kompletní pořadatelský servis, startovní číslo s čipem, občerstvení na trase závodu, teplý gulášek v cíli, parkování přímo v areálu, mytí kol, teplá sprcha apod. Zároveň si můžete objednat originální pamětní tričko závodu za 150,- Kč.

I letos je vypsána soutěž firemních týmů. Vyburcujte své kolegy v práci, přesvědčte svého šéfa o nezbytné podpoře a postavte tým, který bude reprezentovat vaší firmu. Tým je pětičlenný a v každém musí být alespoň jedna žena. Hodnotí se součet časů jednotlivých členů týmu v cíli. A pozor, nově budeme hlavní ceny do týmové soutěže losovat, takže vyhrát může opravdu každý. Těšit se můžete na uzeninové balíčky od Maso Kazda Úpice a pivo Krakonoš. 

Na své si také přijdou děti ve věku od 3 do 14 let, kteří si budou moci zazávodit na okruhu vytyčeném přímo ve sportovním areálu.

Pokud si chcete užít pohodový jarní den v sedle kola s celou rodinou, Ratibořický maratón je tou nejlepší volbou.

Apache Bike Team Úpice

 

 Česky Polski

Partneři

Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
2_Apache - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Bárta Bike - Ratibořický MTB maratón
SPECTRO - Ratibořický MTB maratón
1_enervit - Ratibořický MTB maratón
2_crono - Ratibořický MTB maratón
3_Limar - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
4_Teasi - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
Cykloserver - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón
 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz