Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Novinky

25.4.2016 Ani chladné počasí neodradilo stovky bikerů od účasti na 9. ročníku Apache Ratibořického maratónu

Ani chladné počasí neodradilo stovky bikerů od účasti na 9. ročníku Apache Ratibořického maratónu

Tak letos to byl bezesporu nejstudenější ročník Ratibořického maratónu a to můžeme mluvit o štěstí, že se to obešlo bez sněhové pokrývky. I přes toto, na konec dubna, extrémní počasí, dorazilo do Úpice okolo 500 bikerů a to včetně 115 dětí. Velkej respekt patří všem, kteří se nezalekli a odstartovali. Naštěstí průběžně vykukovalo sluníčko a tak zima nebyla tak citelná. Jak to všechno dopadlo se můžete podívat do výsledkové listiny. První fotky najdete na Facebook profilu Bajkování v Jestřebích horách. Další fotky a videa budou přibývat. Pokud máte nějaké fotky či videa i vy, pošlete je. Rádi na ně odkážeme.

22.4.2016 APACHE - hlavní cena v tombole

APACHE - hlavní cena v tombole

I letos pro Vás hned po vyhlášení připravujeme tombolu. Většina cen se rozlosuje dopředu, a Vy si je jen vyzvednete, hlavních pět cen se bude losovat. Mezi hlavními cenami, které nám dodali partneři závodu, kterým i tímto děkujeme, najdete tretry CRONO, přilbu LIMAR, Navigaci TEASI, montážní stojan na kola KOVYS a hlavní cenou je horské kolo značky APACHE BICYCLES


Starší aktuality >>


Ratibořický MTB maratón - pohodové závody pro celou rodinu

Na poslední dubnovou neděli (24. 4.) připravuje cyklistický oddíl Apache Bike Team Úpice 9. ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost Apache Ratibořický MTB maratón se startem i cílem v Úpici ve sportovním areálu Sparta.

Trasa dlouhá 48 km s převýšením 660 m
vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové a těsně míjí historické centrum Ratibořic. Povrch tvoří z 80% zpevněné lesní a polní cesty a 20% asfalt. Těšit se tedy můžete na jeden z prvních MTB maratónů cyklistické sezóny, jehož trasa vede bikovými terény, ale zároveň je technicky dostupná i méně zkušeným cyklistům a je sjízdná i pro krosová kola.

Nejlevnější s
tartovné je za lidových 350,- Kč a to v případě přihlášky do konce března. Zahrnuje kompletní pořadatelský servis, startovní číslo s čipem, občerstvení na trase závodu, teplý gulášek v cíli, parkování přímo v areálu, mytí kol, teplá sprcha apod. Zároveň si můžete objednat originální pamětní tričko závodu za 150,- Kč.

I letos je vypsána soutěž firemních týmů. Vyburcujte své kolegy v práci, přesvědčte svého šéfa o nezbytné podpoře a postavte tým, který bude reprezentovat vaší firmu. Tým je pětičlenný a v každém musí být alespoň jedna žena. Hodnotí se součet časů jednotlivých členů týmu v cíli. A pozor, nově budeme hlavní ceny do týmové soutěže losovat, takže vyhrát může opravdu každý. Těšit se můžete na uzeninové balíčky od Maso Kazda Úpice a pivo Krakonoš. 

Na své si také přijdou děti ve věku od 3 do 14 let, pro které je připraven dětský závod. Ty nejmenší pojedou na okruhu vytyčeném ve sportovním areálu. Ty starší pak vyrazí na 12 km okruh okolo hradu Vízmburku.

Novinkou letošního ročníku bude vložený závod elektrokol. Tento dopravní a sportovní prostředek získává každoročně na popularitě a dnes je již běžnou výbavou mnoha lidí. Podmínkou účasti je pouze to, aby elektrokolo splňovalo pravidla pro provoz na pozemních komunikacích.

Pokud si chcete užít pohodový jarní den v sedle kola s celou rodinou, Ratibořický maratón je ideální volbou.


Apache Bike Team Úpice

 

 Partneři

Apache Bicycles - Ratibořický MTB maratón
1_Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Bárta Bike - Ratibořický MTB maratón
SPECTRO - Ratibořický MTB maratón
1_enervit - Ratibořický MTB maratón
2_crono - Ratibořický MTB maratón
3_Limar - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
4_Teasi - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
Cykloserver - Ratibořický MTB maratón
ČUS - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón
 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz