Ratibořický MTB maratón

50 km krajinou Babiččina údolí

0. ročník 30. září 2007, 1. ročník 1. května 2008, ÚPICE – AREÁL SPARTA

Novinky

17.4.2014 LETOŠNÍ ZMĚNY NA TRASE

LETOŠNÍ ZMĚNY NA TRASE

Dvě změny na trase Ratibořického MTB maratónu pro rok 2014!!!! Vzhledem k objížďce přes Červenou horu a plánované výstavbě silnice z Mečova na Končiny, jsme museli letos přistoupit k úpravě trasy. Původní trasa je v mapě zakreslena modrou barvou. První změnou je, že se nejede po "Panské cestě" okolo Mstětína až na Červenou horu, ale ještě nad Havlovicemi uhnete doprava, vrátíte se k Šiškovně, a doleva okolo hájenky budete pokračovat směrem k Slatinskému mostu. Druhou změnou je úsek v Mečově, nepojede se doleva k lesu a potom na Končiny, ale u posledních chalup se pokračuje mírně vpravo po asfaltové cestě ke kravínu ve Slatině nad Úpou, a pořád rovně až skoro k spadlémmu Špetlovu Buku, a dál se pokračuje klasickou cestou na Boušín. Příští rok se snad budeme moci vrátit k původní trase závodu. Podrobnou mapu změn najdete tady. Novou mapu celého závodu najdete tady:

> > >

15.4.2014 Soutěžte s námi na Facebooku

Soutěžte s námi na Facebooku

Soutěžte s námi na Facebooku o volné startovné na Ratibořický MTB maratón 2014 a tričko závodu. První dvě kola už jsou za námi, výherci startovného jsou Martin Klapal a Tomáš Janáček, trika od nás vyhrávají Lukáš Černý a Ladislav Schejbal. Včera jsme odstartovali třetí kolo soutěže, vyhrát může opravdu každý. V pátek vylosujeme zase dva výherce, snad už vyhraje taky některá z žen. Zkuste štěstí tady: https://www.facebook.com/bajkovani

> > >

Starší aktuality >>


BIKE4U.CZ RATIBOŘICKÝ MTB MARATÓN 2014 aneb na kole krajem bratří Čapků a Boženy Němcové

Na poslední dubnovou neděli 27. dubna pro Vás cyklistický oddíl Apache Bike Team Úpice připravuje
7. ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost Bike4u.cz Ratibořický MTB maratón se startem i cílem v Úpici ve sportovním areálu Sparta.

Generálním partnerem závodu je internetový obchod www.bike4u.cz. Všichni účastníci závodu získají v rámci startovného 10% slevu na nákup v tomto obchodě a první tři závodníci ve všech kategoriích pak dárkové poukazy, které budou moci uplatnit na produkty dle vlastního výběru.

Trasa dlouhá 48 km s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové a těsně míjí historické centrum Ratibořic. Povrch tvoří z 80% zpevněné lesní a polní cesty a 20% asfalt. Těšit se tedy můžete na jeden z prvních MTB maratónů cyklistické sezóny, jehož trasa vede bikovými terény, ale zároveň je technicky dostupná i méně zkušeným cyklistům a je sjízdná i pro crossová kola.

Startovné předem je lidových 390,- Kč a zahrnuje kompletní pořadatelský servis, startovní číslo s čipem, občerstvení na trase závodu i v cíli, parkování přímo v areálu, mytí kola apod. Pokud se přihlásíte do 7.4. získáte ke startovnému pamětní tričko, případně můžete zvolit levnější přihlášku bez trička za 290,- Kč.

Již po čtvrté je vypsána soutěž firemních týmů. Vyburcujte své kolegy v práci, přesvědčte svého šéfa o nezbytné podpoře a postavte tým, který bude reprezentovat vaší firmu. Tým je pětičlenný a v každém musí být alespoň jedna žena. Hodnotí se součet časů jednotlivých členů týmu v cíli a nejlepší tři pak budou odměněni především tekutými a masitými cenami. A pozor, v případě přihlášení firemního týmu máte jedno startovné zdarma! 

Na své si také přijdou děti. Pro žáky a kadety ve věku 10-16 let je připraven závod na 12 km dlouhém okruhu, nejmenší závodníci od 3 do 9 let pak mohou prožít první závodnické zkušenosti na krátkém okruhu v areálu stadiónu.

Pokud si chcete prověřit výsledky zimní přípravy nebo si jen užít pohodový závod na úvod sezóny, Ratibořický maratón je tou nejlepší volbou Těšíme se na vás!

Apache Bike Team Úpice

 Česky Polski

Partneři

Bike4u.cz - Ratibořický MTB maratón
1_BP Lumen - Ratibořický MTB maratón
2_Apache - Ratibořický MTB maratón
3_SR Suntour - Ratibořický MTB maratón
4_Limar - Ratibořický MTB maratón
5_Kolanaelektriku.cz - Ratibořický MTB maratón
2_enervit - Ratibořický MTB maratón
3_crono - Ratibořický MTB maratón
4_Kool Stop - Ratibořický MTB maratón
5_Dirtwash - Ratibořický MTB maratón
6_TF2 - Ratibořický MTB maratón
7_Weldtite - Ratibořický MTB maratón
8_Wowow - Ratibořický MTB maratón
JK Bárta - Ratibořický MTB maratón
Kovys - Ratibořický MTB maratón
Orange Catering - Ratibořický MTB maratón
1_mtbs.cz - Ratibořický MTB maratón
3_cykloservis - Ratibořický MTB maratón
4_jestrebihory.net - Ratibořický MTB maratón
5_nachodskyswing - Ratibořický MTB maratón
6_kralovedvorsko.cz - Ratibořický MTB maratón
7_Lidé a hory - Ratibořický MTB maratón
khkraj - Ratibořický MTB maratón
Úpice - Ratibořický MTB maratón

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: maraton@bplumen.cz